Ars Poetica

Welcome at the Ars Poetica site. We hope you will find here all the information you seek on the festival, the publishing house or our current activities. We are happy to receive your questions, ideas or suggestions at info (at) arspoetica.sk.

 

Ars Poetica 2019

Words Pulsing With Images

Ars Poetica 2019 

*

Ars Poetica 2019_program 

*

*


 

Ars Poetica 2020 | Odolnosť imaginácie

Festivalové videá a nahrávkyviac Autori Účastníci festivalu viac Upútavka Video pozvánka na festival viac Program Detailný harmonogram festivalu viac Plagát a pozvánka Grafické materiály k festivalu viac Účastníci Fotogaléria zúčastnených viac Press zóna Informácie pre novinárov viac Partneri Sponzori a mediálni partneri viac
more

News

Online festival práve začína

Milí priatelia, dnes večer festival Ars Poetica 2020 prináša prvú z radu premiér online multimediálnych performance, vystúpení a recitácií. Na stránke arspoetica.sk kliknite na ikonu „Festivalové videá a nahrávky“, pozerajte a počúvajte. Ako prvú predstavujeme slovinskú divu menom Glorjana Veber, v ďalších dňoch a týždňoch postupne uvedieme všetkých účastníkov tohto ročníka. Veríme, že vám svet ich imaginácie spríjemní jesenné večery a dni.

Zmena programu Ars Poetica 2020

Milí priatelia svetovej poézie, máme pre vás dve správy. Smutným faktom je, že Ars Poetica 2020 sa z dôvodov vyššej moci nemôže naživo uskutočniť v pôvodnom termíne. Dobrou správou však je, že festival od budúceho štvrtka prechádza do online priestoru a každý týždeň až do Vianoc uvedie premiéru viacerých autorských klipov. Čakali sme so zmenou programu do poslednej chvíle, dúfali sme, no ani dnes nám okolnosti a vládne nariadenia nedávajú inú možnosť, ako festival posunúť do online podoby. Verte, je sa na čo tešiť, sledujte našu stránku.

O festivale Ars Poetica v magazíne inBa

Rozhovor Diany Mašlejovej s básnikom a riaditeľom festivalu Ars Poetica Martinom Solotrukom

Ars Poetica je už mnoho rokov najväčšou prehliadkou svetovej poézie na Slovensku.  more


More contributions in this section (228)

more

News

Ars Poetica 2019 - reportáž z festivalu v Knižnej revue

19. november 2019

Linda Nagyova o festivale Ars Poetica 2019 v aktuálnom čísle mesačníka Knižná revue.


Večery poézie Ars Poetica 2019 na RTVS

14. november 2019

Večery poézie Ars Poetica 2019 na obrazovky už čoskoro prinesie aj publicistická relácia RTVS Kultúra.sk. Už túto sobotu / 16. novembra 2017 / od 17.20 / na Jednotke.


Rozhovor Diany Mašlejovej s riaditeľom festivalu

14. november 2019

Ars Poetica 2019 pokračuje. Dnes si môžete vybrať z programu sekcie Ars Poetica Film v Kino Lumière. Podrobný program s rozhovorom s Martinom Solotrukom nájdete v magazíne in.baPrint page Print page